Do týmu správy Business Complexu Titanium aktuálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici PROPERTY MANAGER JUNIOR.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • správa BC Titanium Brno
  • naplňování marketingových strategií
  • rozšiřování služeb a zavádění nových produktů
  • administrace nájemních smluv a obchodní administrace
  • aktivní kontakt s nájemci objektu
  • poskytování služeb nájemcům na úrovni 5 Star hotelů
  • spolupráce se senior PM managerem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ekonomického/obchodního směru výhodou ne podmínkou)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • samostatnost, odpovědnost
  • povědomí o správě nemovitostí výhodou

Nabízíme:

  • moderní pracovní prostředí
  • pracoviště v centru města Brna
  • rozvoj a získání nových zkušeností v oblasti pronájmu a správy nemovitostí
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, telefon a notebook i k soukromým účelům, sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti…)

V případě, že vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy s fotografií, případně s referencemi.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

Společnost
JRA Management, s.r.o.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Administrativní pracovník, Realitní makléř, Technický ředitel/manažer, Facility Manager, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel