Největší český zásilkový obchod s tradicí více než 15 let. Pro náš rozšiřující tým hledáme nové zaměstnance na:

Grafik/ DTP Operátor / pracoviště České Budějovice

Náplň práce:

- grafické zpracování a předtisková příprava reklamních inzerátů a materiálů

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- dobrá znalost grafických programů (InDesign, Illustrator, Photoshop)

- dobré komunikační schopnosti

- spolehlivost a pečlivost

- aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů

- flexibilitu a ochotu učit se

Nabízíme:

- stabilní práci na HPP nebo ŽL

- pružnou pracovní dobu

- příjemné prostředí, mladý kolektiv

- platové ohodnocení odpovídající schopnostem (15-25.000 Kč / měsíc)

- zaměstnanecké výhody

Nástup možný IHNED nebo DOHODOU.

Společnost
TV PRODUCTS CZ s.r.o.
Adresa
Nemanická 440/14, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 15 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.