Česky:
Svět se mění a naši klienti se mění s ním. Vidíme a studujeme, kde se jim to daří a kde potřebují pomoci. Máme zájem být nablízku těm, kteří přemýšlejí o dalším kroku ve své kariéře, zvažují na co si troufnou a k čemu mají předpoklady.
Pomáháme firmám kreslit si vzdělávání uvnitř firmy, nalézáme pro ně správné mentory, manažery, lektory a kouče. Dáváme velkým organizacím šanci dělat věci jinak. Děláme to už pár let na celém světe jako světová jednička, jako LHH, ale pouze pár let v malé kanceláři v centrech Prahy a Bratislavy.
Chcete vyrůst s námi?

www.lhh.com

English:
We exist to find and deliver opportunities for people and companies to thrive in a changing working world.

We believe that each transformation has two sides: emotional and quantifiable. We embrace and deliver both, with lifelong employability, and life long performance.

www.lhh.com
WE BELIEVE IN MAKING THE FUTURE FOR EVERYONE.

Account Manager | Client Angel

Account manager | Client Angel | Client Succes Manager | LEE HECHT HARRISON

Abychom se mohli bavit smysluplnými věcmi, potřebujeme najít a spojit se se správnými lidmi. Naše rozhovory jsou často inspirativní a pokud nalezneme vzájemnou důvěru - spolupracujeme.

Hledáme do malého teamu v Praze protagonistu, který se umí seznámit s lidmi s vysokým očekáváním, je otevřený se učit novým věcem, ale má také chuť insprovat.

Client Angel vytváří u našich existujících globálních klientů i nových známostí povědomí o naší práci, vytváří příležitosti a eviduje je v Cloudu SalesForce.

Co Vás čeká?

Lítání a vytváření lokálních vztahů a akvizic našich mezinárodních zákazníků.

Co děláme?

Neděláme charitativní činnost, ale pomáhame měnícím se firmám realizovat své cíle rychleji a snadněji. Client Angel se podílí na supervizi doručování těch nejvýznamnějších projektů tak, aby byl náš zákazník a jeho zaměstnanci maximálne spokojeni.

Vzhledem k pravidelnému kontaktu s klienty, zodpovídá Client Angel za kontinuitu našich vzájmených vztahů a tu nejlepší andělskou péči v jakékoliv situaci s klientem a zákazníkem.

Client Angel navštevuje potenciální i existující klienty čtvrtletne a diskutuje příležitosti pro další rozvoj naší spolupráce v oblasti Talent managementu, HR inovací nebo Outplacementu a přípravy Osobních značek.

Inspirujeme, nasloucháme, řešíme příležitosti.

Client Angel Reports To: Country Manager CZ&SK , EMEA Sales Driver LHH

Hlavní odpovědnosti (key accountabilities):

- Navazuje týdně několik smysluplných kontaktů s globálními klienty LHH, které pozdějí směřují k představení smysluplných řešení v oblasti Talent Developmentu, Career Transition, Change & Transformation nebo Coachingu

- Angažuje interní zdroje tak, abychom dokázali každému klientovy do diskuze představit to nejlepší z ČR, SR nebo regionu EMEA

- Vytváří kredibilitu u svých hlavních partnerů a profesionálně reprezentuje svůj "andělský" stav a značku LHH

- Aktivně se účastní plánovacích meetingů, vytváří memo z každého meetingu u zákazníka a snaží se vytvořit odhad časové a lidské investice LHH do projektu.

- Briefingy klientů tlumočí Client Angel "božsky" důsledně.

- Monitoruje v médiích a přidělených PR tools klíčové agendy a změnové transformační projekty v regionu a mapuje také běžící individuální programy CT kandidátů, včetně jejich nového uplatnění a kontaktů

- Buduje Alumni dtb klientů pro další expanzi inovativních řešení LHH

- Účasní se a přispívá do měsíčních regionálních (EMEA) telekonferencí a spracováva si průběžnou "pipeline" společností pro své andělské výpravy - akvizice

Project Management
- Anděl si dokáže svoji práci a projekty řídit samostatně, přesto se vždy rád podívá na to, jak to dělají zkušení Andělé (Business Developers & Account managers) mimo ČR a SR ( Gemrny, UK, France, Spain) a adaptuje se na ty nejlepší praktiky, protože chce růst

- Dokáže samostatně řešit a plánovat ad hoc projekty většího rozsahu

Koho teda hledáme?

- Anděla s obchodním duchem a přesvědčením, že pomoci k úspěchu druhým je unikátní kategorie úspěchu

- Anděla co umí projekt management a má vhled do analytiky nákladů a výnosů

- Anděla, který se nestydí čelit těžkým situacím a zůstává vnitřně věrný svým hodnotám a své značce

- Anděla, který umí navazovat vztahy a pečovat o ně nejenom na Linked in a Facebooku

- Organizovaného Anděla, který se zorientuje v mlze i nejistotě a umí chvíli přežít pod tlakem

- Flexibilního a spolupraujícího kolegu s potenciálem vytvořit si vlastní kolektiv

- Anďěla s čuchem na dobrý obchody s malými i většími zákazníky

Contract: Permanent

Contract Type: One Year > Full Time

Hours Per Weekly: 40

Workdays: 9am -5:30pm Mon-Friday

Salary: Attractive - Depending on Sector Relevant Experience

Společnost
Transitions management s.r.o.
Adresa
Na příkopě 854/14, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, Account Manager, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Trenér/školitel, Event Specialist, Kouč, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.