Pracovní příležitost do zahraničí pro ABSOLVENTY!

Dokončil/a jsi právě studium a chtěl/a bys vycestovat do zahraničí? Nemáš zatím pracovní zkušenost a chtěl/a bys nastartovat svou kariéru v mezinárodním prostředí? Chtěl/a by ses zdokonalit v angličtině a naučit se třeba i další jazyk? Nebo máš jen chuť poznat jinou kulturu? Máme pro tebe jedinečnou pracovní příležitost! Nabízíme startovní juniorské pozice v krásném Řecku přímo v centru Athén! Možnost úvazku již od 6 měsíců až na dobu neurčitou.

Náplň práce:

- nabízíme pozice na zákaznickém centru, kde by tvým úkolem byla každodenní telefonická a emailová komunikace s českými zákazníky

- pokud tě zajímají sociální sítě, můžeme ti nabídnout spolupráci pro největší hráče na trhu na pozici Junior Social Media Agent a seznámíme tě s pozadím Facebooku, Instagramu aj.

- jestli jsi technický typ a zajímají tě nejnovější technologie, můžeme nabídnout možnost ucházet se o pozice na Junior technical nebo IT support ve spolupráci na projektu pro společnost Microsoft nebo Apple

- nebo také nabízíme příležitost pro nadšence v oblasti fotografických technologií

Požadujeme:

- ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

- komunikativní znalost anglického jazyka

- perfektní znalost českého jazyka

- velmi dobré komunikační dovednosti

- ochota učit se novým věcem

- spolehlivost a chuť relokovat se do zahraničí

Nabízíme:

- školení od nadnárodních společností, vše potřebné tě naučíme!

- kompletní relokační balíček ( zaplatíme letenky, dopravu z letiště, v prvních týdnech ubytování na hotelu zdarma, potom ti najdeme bydlení na míru )

- k ruce budeš mít tým našich zaměstnanců, kteří ti se vším pomůžou, integrují tě do řecké kultury, ukážou ti Athény i prostředí naší společnosti

- nový kariérní start na juniorských pozicích s možností rychlého růstu

- mladý a přátelský kolektiv z celého světa

- možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy zdarma atd.

- a spoustu dalších benefitů, vše se dozvíš na pohovoru

Společnost
Dunross
Adresa
Athény, Řecko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.