Do našeho týmu cestovní kanceláře hledáme kolegu či kolegyni na pozici

Pracovník do cestovní kanceláře

Náplň práce:

Administrativní činnost:

  • přepojování a zpracovávání telefonátů
  • ohlašování hostů
  • příjem/ třídění a evidence přijaté i odeslané pošty
  • objednávání kurýrních služeb
  • skenování, kopírování, skartování
  • vazba prezentací
  • vyřizování administrativních úkonů (evidence docházky, absence zaměstnanců aj. administrativní práce)
  • pochůzky mimo kancelář (např. vyřízení víza)
  • asistence a poté samostatné zpracování zakázek pro klienty (jízdenky, vstupenky, pojištění, víza, pronájem aut, hotely atd.)

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • běžná uživatelská znalost PC (např. Outlook, Word, Excel, Internet aj.)
  • organizační schopnosti
  • samostatnost
  • očekáváme pečlivost a zodpovědnost
  • praxe není podmínkou
  • znalost AJ pro telefonickou a písemnou komunikaci s klienty včetně partnerů

Nabízíme:

  • příjemné a kreativní pracovní prostředí
  • zkušený kolektiv
  • přátelskou a tvůrčí atmosféru
  • odborné zaškolení a zvýšení kvalifikace a profesní růst v rámci společnosti
  • vyškolíme v interním online systému
  • odpovídající finanční a motivační ohodnocení
  • nabízíme pracovní smlouvu na plný i částečný úvazek

Nástup možný ihned.

Zašlete nám prosím Váš profesní životopis, těšíme se na brzké setkání v naší společnosti.

Společnost
FRACTAL s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Služby, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.