Production manager

Co vás čeká

*řízení a zajištění výroby dle výrobního plánu

*kontrola a vyhodnocování veškerých výrobních kroků

*řízení projektů – spolupráce s ostatními úseky při zavádění nových produktů a technologií

*spolupůsobí v činnostech souvisejících s technologickou přípravou výroby a technologickými změnami

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

*VŠ strojírenského směru, praxe min. 2 roky nebo SŠ, praxe min 10 let

*zkušenosti z oblasti výroby

*zkušenosti s vedením lidí

*znalost norem systému jakosti

*schopnost vedení projektů v oblastech zlepšování, zeštíhlování nebo designu / re-designu procesů

*komunikační a vyjednávací schopnosti

*AJ – komunikativní

*znalost práce na PC - Excel

*schopnost pracovat pod tlakem a v týmu

Co vám můžeme nabídnout

*zázemí silné nadnárodní společnosti

*odpovídající mzdové ohodnocení

*příspěvek na stravování

*kurzy AJ nebo NJ

*5 týdnů dovolené

*další benefity

Společnost
Schiedel, s.r.o.
Adresa
Modlanská 1201/1a, Teplice – Trnovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel