Jako tvůrci vnějšího prostředí sdílíme nadšení pro betonové produkty. Naše motto „Vášeň pro dlažby“ jasně vyjadřuje toto nadšení našich zaměstnanců a partnerů. Je naší hybnou sílou naše produktové systémy a technické know-how neustále vyvíjet a nadchnout naše zákazníky pro mnohostranné použití produktů Semmelrock.
Semmelrock je 100% dceřinou společností skupiny Wienerberger AG a disponuje moderním zázemím a rozsáhlou výrobní a prodejní sítí v celé střední a východní Evropě. Se 14-ti výrobními závody v sedmi zemích zaměstnává společnost okolo 850 pracovníků.

PROJEKTOVÝ MANAGER - SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby a.s.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání stavebních a podobných projektů za účelem dodávek výrobků zaměstnavatele
  • Prostřednictvím určené cílové zákaznicko-klientské skupiny (architekt, projektant, investor,
  • státní správa atp. z celé ČR), vytváří prostor, podmínky pro dodávky, odbyt výrobků zaměstnavatele
  • Vedení a organizace obchodních jednání a prezentací s určenou zákaznicko-klientskou nebo vlivovou skupinou
  • (architekti, projektanti, investoři, stavební firmy, státní správa, developeři atp.) po celé ČR.
  • Vedení, organizace, evidence svěřených projektů v systému CRM
  • Samostatná činnost na plánování aktivit na projektech, plánování a sjednání schůzek
  • Řízení projektů od návrhové části, specifikace materiálů, technického poradenství, až k asistenci při realizaci
  • Příprava projektového plánu, prezentací pro vedení společnosti
  • Sledování ekonomiky projektů, zajišťování měřitelnosti projektů

Požadavky

  • VŠ vzdělání stavebního směru s praxí min. 2 roky, popřípadě SŠ s praxí min. 5 let
  • Zkušenost na obdobné pozici v obchodě či projektovém managementu
  • Aktivní znalost AJ
  • Aktivní přístup v organizaci sebe sama a zaměření se na zákazníka
  • Orientace v problematice CRM systémů
  • Pokročilou znalost MS EXCEL a OFFICE, orientace ve výkresové dokumentaci, základní znalost CAD systémů (znalost přečíst projekt)
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Různorodou a samostatnou práci, spolupráci s uznávanými partnery v oblasti stavebnictví
  • Práce na významných stavebních projektech
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stabilita nadnárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování a benefiční poukázky
  • Příspěvek na dovolenou a 5 týdnů dovolené
  • Osobní automobil a mobilní telefon i k osobnímu použití
  • Zaměstnanecké slevy skupiny Wienerberger

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
Ledčice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Project Manager, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Mertlová