Jsme specialisté na komplexní řešení RETAILu. Máme české kořeny a pomáháme efektivněji prodávat zákazníkům po celém světě.
Zaměřujeme se prodejní místo, jeho funkčnost, cílenou komunikaci, branding nebo in-store design. Na základě zkušeností z jiných trhů vytváříme s našimi klienty nové značky a prodejní koncepty. Nabízíme celkové řešení od strategie až po speciální lokalizované realizace.
Vše pod jednou střechou.

Externí Konstruktér / kreslič výkresové dokumentace

Přední česká komunikační agentura, specializující se na retail, hledá do svého teamu kandidáta na pozici externí konstruktér / kreslič výkresové dokumentace.

Náplní práce vhodného kandidáta budou návrhy konstrukčních řešení a tvorba výkresové dokumentace pro výrobu nábytkových a dekorativních prvků do interiérů prodejen, součinnost při definici výrobních postupů.

Náplň práce
- Práce ve SolidWorks a ostatních 3D konstrukčních programech
- Vytváření technické dokumentace
- Úzká spolupráce s designery
- Zadávání a úpravy dat na základě požadavků klienta
- Administrativa, příprava podkladů, výkresů a manuálů
- Dodržování technické úrovně a stanovených termínů
- Komunikace s interními zákazníky a dodavateli

Profil vhodného kandidáta
- Znalost programů SolidWorks, CAD
- Znalost výrobních procesů z kovu, dřeva, plexi a apod.
- Technické myšlení se smyslem pro detail
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Zodpovědný, samostatný, proaktivní
- Dobrá znalost anglického jazyka
- SŠ/VŠ technického zaměření

Nabízíme
- Zázemí stabilní a expandující společnosti
- Semknutý kolektiv táhnoucí za jeden provaz
- Práce pro TOP značky
- Odpovídající finanční ohodnocení

Společnost
WELLEN Retail Eperience
Adresa
Čerpadlová 991/4a, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

WELLEN Retail Eperience, Jan Tuček