DGS Druckguss Systeme s. r. o. je stabilní společnost se zázemím švýcarské mateřské společnosti zabývající se tlakovým litím a opracováním odlitků ze slitin hliníku.

Technik 3D měření

INFORMACE O PRACOVNÍ POZICI:

Náplň práce:

Provádění materiálových a laboratorních testů;
vyhodnocování a zpracování výsledků testů;
příprava vzorků pro testy;
aktivní účast na schvalování produkce;
aktivní účast na vzorkování nových projektů

Pracovní režim: nepřetržitý.
Termín nástupu: ihned.
Nástupní hrubá mzda: od 26 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru (včetně příplatků)
Hrubá mzda po zaučení: od 28 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru (včetně příplatků)
Bohatý bonusový program pro všechny zaměstnance: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, příspěvek na dovolenou, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Vzdělání: SŠ.
Praxe v automotive, vhodné i pro absolventy.
Znalost NJ nebo AJ výhodou.
Uživatelská znalost MS Office. Výhodou: Palstat;

Praxe v oboru výhodou;
znalost čtení technické dokumentace;
zájem o obor a ochota vzdělávat se;
zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

Společnost
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 28 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.