Anecoop Praha, s.r.o. je jednou z poboček významné španělské společnosti Anecoop S. Coop. V současné době je Anecoop evropským lídrem v exportu čerstvého ovoce a zeleniny ze Španělska. Jeden z hlavních evropských dodavatelů čerstvých produktů, a zároveň druhou nejdůležitější společností v distribuci čerstvého citrusového ovoce na světě. Jsme firmou s rozsáhlou mezinárodní klientelou a více než 20 letými zkušenostmi.

Hlavní účetní / Ekonom

Náplň práce

  • Veškeré činnosti spojené s pozicí hlavní účetní
  • Vedení účetnictví společnosti dle platné legislativy
  • Odpovědnost za úplnost a správnost účetních a daňových dokladů, účtování těchto dokladů ve spolupráci s účetním týmem (3 osoby)
  • Zpracování daňových přiznání (DPPO ve spolupráci s daňovým poradcem)
  • Zpracování interních měsíčních, kvartálních a ročních závěrek a s nimi spojený reporting mateřské společnosti se sídlem ve Španělsku
  • Kompletní roční závěrky dle platné legislativy, včetně sestavení výročních zpráv
  • Zpracování statistických výkazů
  • Nastavování pravidel a systémů v účetním a obchodním programu
  • Zpracování ekonomických analýz a přehledů
  • Spolu s generálním ředitelem stanovování ekonomických tendencí podniku, sestavování byznys plánů a rozpočtů
  • Kontrola nad platební bilancí společnosti
  • Ekonomické a daňové poradenství ostatním kolegům
  • Spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • Komunikace s finančními úřady a ostatními institucemi státní správy, bankami apod.
  • Dozor nad personálními a mzdovými povinnostmi společnosti
  • Jiné administrativní úkony spojené s chodem společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Výborná znalost podvojného účetnictví a legislativních předpisů týkajících se vedení účetnictví
  • Znalost daňové problematiky
  • Min. 5 let praxe na pozici účetní
  • Zkušenost se samostatným zpracováním kompletní účetní závěrky „s.r.o.“
  • Zkušenost s účetními transakcemi v mezinárodním prostředí výhodou
  • Znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office, MS Excel na velmi pokročilé úrovni
  • Analytické a logické myšlení, systematičnost a smysl pro detail, orientace na výsledek
  • Cílevědomost, sebejistota, rozhodnost, „selský rozum“
  • Aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Znalost španělského/ anglického jazyka vítaná
  • Zájem o další vzdělávání se v oboru

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zázemí úspěšné, stabilní a prosperující společnosti na Praze 13 (u stanice metra)
  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v mezinárodní společnosti
  • Využití/naučení cizích jazyků
  • Mladý kolektiv, neformální prostředí v moderní kanceláři
  • Nástup ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám své aktuální CV spolu s průvodním dopisem v českém jazyce. Těšíme se na Vaše odpovědi.

V případě jakéhokoli dotazu k pozici můžete využít odpovědní formulář.

Společnost
ANECOOP Praha, s.r.o.
Adresa
Petržílkova 2583/13, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel