Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko, která svými produkty velmi silně zasahuje do oblastí automobilového, chemického, stavebního, tiskařského a papírenského průmyslu, spotřební elektroniky a zdravotnictví.

Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Manažer údržby a strojů

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

  • organizace činnosti údržby a oprav budov a zařízení technologie výroby k zajištění provozuschopnosti a technické způsobilosti provozních souborů
  • zajišťovaní řádné údržby venkovního areálu - dopravní infrastruktury, péče o zeleň, zimní údržby
  • řešení zásadních finančních záležitostí při správě majetku
  • zpracovávaní plánu a koncepcí technické správy budov a zařízení technologie výroby, včetně PPM
  • realizace projektu souvisejících s rozvojem nové infrastruktury, výstavby nových budov, instalací nových zařízení technologie výroby
  • vedení příslušné dokumentace
  • komunikace s dodavateli energií - elektřina, voda, teplonosné medium apod., dále i s úřady
  • zajišťování smluv o dílo, kontrola a vyhodnocení zaslaných cenových kalkulací
  • sestavovaní plánů ročních provozních výdajů oddělení
  • koordinace činností a kontrola plněn úkolů zaměstnanců oddělení údržby, hodnocení, motivovaní zaměstnanců –vedení týmu do 10 lidí
  • spoluodpovědnost za organizaci a řízení bezpečnostní služby

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
  • zkušenosti s obdobnou pozicí min 3 roky
  • zkušenost s vedením týmu, manažerské dovednosti - podmínkou
  • znalosti údržby strojů a TZ budov, preventivní a prediktivní údržby, managementu kritických dílů
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zkušenosti s přesunem strojů, strojních částí a částí výroby

NABÍZÍME:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • pracovní příležitost ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
  • typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
  • na dobu: určitou 1 rok, s následným prodloužením na dobu neurčitou
  • pracovní režim: pružná pracovní doba, časové docházkové konto
  • dovolená: 25 dnů (za každé tři odpracované roky den navíc)
  • místo pracoviště: Těžební 4, Brno
  • pracovní prostředí: bezpečné, příjemné a moderně vybavené prostředí
  • nástup možný: IHNED
  • benefity: 13. plat, pravidelný roční nárůst mzdy na základě hodnocení zaměstnance, stravenky, časové docházkové konto, pitný režim na pracovišti zdarma (voda, čaj, káva, cappuccino, cafe latte, horká čokoláda), vitaminový balíček, , dotovaná MultiSport karta (sport, relax, wellness apod.), vánoční večírek a balíček pro děti zaměstnanců, očkování proti chřipce, penzijní nebo životní pojištění
  • možnost: parkování zdarma ve vnitřním areálu pracoviště, pizza day, hokejové zápasy Kometa, tenisové utkání Nitto ATP Finals, možnost připojit se do běžeckých soutěží nebo Do práce na kole, a další

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:

  1. svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve formátu WORD
  2. svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE ve formátu WORD
  3. motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Společnost
Nitto Denko Czech s.r.o.
Adresa
Těžební 1239/4, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Nitto Denko Czech s.r.o., Simona Staňová
773 500 173