Jsme společnost ETTEA Solutions, s.r.o., která je tvořena týmem zkušených odborníků s dlouholetými a vysoce specializovanými zkušenostmi v oblasti budování komunikačních infrastruktur a zavádění informačních technologií. Díky tomuto know-how vám nabízíme komplexní služby a řešení v daném oboru. Pole působnosti naší činnosti leží zejména ve sféře systémové integrace, komunikačních technologií a informačních systémů.
Zajišťujeme vše od úvodní analýzy a návrhu řešení, přes instalaci a implementaci až po servis a správu. Samozřejmostí pro nás je důraz na bezpečnost a maximální ochranu dat.
Nedodáváme pouze specifické technologie, ale nabízíme vždy unikátní řešení, přičemž kreativní přístup pro nás není přidanou hodnotou, nýbrž základem naší práce.

Network Support Engineer Cisco (CCNA)

Hledáme kolegy do našeho technického týmu, kteří nám budou pomáhat s návrhem a správou síťových systémů/infrastruktury našich zákazníků.

Šanci u nás mají ti, které baví komunikace s našimi zákazníky, jsou schopni řešit technické problémy v daných oblastech, chtějí se učit novým věcem a nebojí se nových technologií.

Pro naše projekty vyžíváme síťové technologie na platformě Cisco v oblastech:

- LAN/WAN komunikační infrastruktura

- Bezpečnost

- Systémová infrastruktura

Hledáme techniky, kteří se rádi učí, chtějí něčeho dosáhnout a někam směřovat.

Absolventi SŠ/VŠ IT zaměření jsou vítáni.

Co vás čeká....

- správa komunikační infrastruktury LAN/WAN

- správa a implementace síťových služeb

- konzultační podpora zákazníkům

- návrh a realizace technických řešení

Co u vás hledáme...

- všeobecnou orientaci v IT

- základní znalost systémů Microsoft Server/Windows/Office

- znalost komunikačních technologií

- Certifikace Cisco výhodou

- SŠ/VŠ vzdělání

- základní znalost technické angličtiny

- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co vám můžeme nabídnout...

- hodně se toho u nás naučíte

- můžete něčeho dosáhnout a kariérně vyrůst

- ohodnocení plně odpovídající znalostem

- roční/projektové bonusy

- zaměstnanecké benefity

- flexibilní pracovní dobu

- pohodové prostředí v centru IT dění na Praze 4

Společnost
ETTEA Solutions, s.r.o.
Adresa
Jemnická 1138/1, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.