Stejně podstatné jako kvalita života samotného je i jeho závěr. Úmrtí je možná tématem, kterému se mnozí vyhýbají, zároveň je ale potřeba uvědomit si jeho nezbytnost. Umět komunikovat o „konci“ je zásadní pro umírajícího i pečujícího. Mnoho z nás si přeje umřít doma a je krásné, když je rodina schopna toto přání splnit.

Jako podpora paliativní péče je k dispozici Mobilní hospic sv. Jana. Jeho cílem je poskytovat odbornou péči lidem v závěru života, zachovat jejich lidskou důstojnost a respektovat jejich přání být ve svých posledních dnech doma, v kruhu svých blízkých. Nyní hledáme všeobecnou zdravotní sestru.

Rámcová náplň práce:

  • poskytování zdravotní péče pacientům v jejich sociálním prostředí (doma)
  • péče o pacienty v závěru jejich života
  • edukace osob blízkých, pečujících o dlouhodobě nemocné
  • komunikace s praktickými lékaři
  • spolupráce s ostatními členy multidisciplinárního týmu - v mobilní hospicové péči
  • vedení ošetřovatelské dokumentace

Požadavky:

  • SZŠ s praxí minimálně 2 roky u lůžka
  • platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu podle zák. č. 96/2004 Sb.
  • dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • zdravotní způsobilost
  • organizační schopnosti
  • trestní a morální bezúhonnost, osobnostní předpoklady
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • práci na plný úvazek
  • práci v příjemném kolektivu
  • zaměstnanecké benefity
  • podporu vzdělávání v oboru
  • mzdové podmínky dle platných předpisů Charity

Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy

Pro bližší informace volejte vedoucí služby: Bc. Ivona Kuchaříková, tel. 734 435 127

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Jiráskova 47, Rajhrad
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita Brno, Anežka Vybíralová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.