Jsme nezisková organizace dvacetiletou tradicí a realizujeme projekt street paper. Zabýváme se vydáváním a distribucí stejnojmenného časopisu a podporou znevýhodněných osob. Hledáme muže či ženu na kombinovanou vedoucí pozici vedoucí pobočky a sociálního/í pracovníka/ce a plný úvazek.

Sociální pracovník/ce Nový Prostor Pardubice

Sociální pracovník/ce, úvazek 0,9 + pracovník/ce denního centra Pardubice NP, úvazek 0,1

Náplň práce:

• přímá a metodická práce s klienty sociální služby NP (prodejci časopisu NP)
• zabezpečení chodu denního centra
• správa aplikace pro zaznamenávání výkonů v rámci služby (E-quip)
• zabezpečení prodejních aktivit časopisu NP v Pardubicích
• běžná administrativa a další

Požadujeme a očekáváme:
• VŠ nebo VOŠ vyhovující požadavkům zákona o sociálních službách, čistý trestní rejstřík
• Loajálnost, pečlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, praxi s naší cílovou skupinou klientů, pochopení kombinace sociální práce a prodejních aktivit.

Nabízíme:

• zajímavé finanční ohodnocení
• přátelské pracovní prostředí
• smysluplnou práci v jedinečné neziskové organizaci
• bezplatné vzdělávání v oboru

Místo výkonu práce: Štrossova 512, Pardubice

Termín nástupu: od 1.6.2019 nebo dohodou

Společnost
Nový Prostor o.s.
Adresa
Štrossova 512, Pardubice – Bílé Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.