Jihočeská univerzita - Rektorát

ODBORNÝ REFERENT ÚTVARU PRO STRATEGII A ROZVOJ

Pracovní náplň:

  • komplexní metodická, koncepční a asistenční činnost v oblasti přípravy a tvorby analytických, metodických a strategických dokumentů rozvoje univerzity (strategické záměry a jejich plány realizace, výroční zprávy, studie apod.)
  • administrativní i metodická podpora v rámci svěřené evidence projektů a spolupráce při řízení jejich finančních zdrojů
  • vedení agendy Správní rady JU
  • vyhotovování podkladů pro porady a zpracování zápisů

Požadujeme:

  • organizační, koordinační a komunikační schopnosti, kreativní a strukturované myšlení, týmového ducha a ochotu učit se novým věcem
  • nadstandardní znalost MS Office (především Word, Excel)
  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • po zaškolení orientace a práce v interních informačních systémech
  • vysoké pracovní nasazení, pečlivost, flexibilitu a odolnost proti stresovým situacím

Nabízíme:

  • práci v univerzitním prostředí a příjemném kolektivu pracovníků
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké kurzy a možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců
  • přímo v kampusu apod.

Přihláška musí obsahovat:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Nástup možný od: 1.9.2019 nebo dle dohody.
Pracovní úvazek: plný
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Přihlášku s požadovanými dokumenty zasílejte na e-mail: pod značkou „Odborný referent“ nejpozději do 23.8.2019.

Společnost
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Adresa
Branišovská 1645/31a, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vzdělávání a školství, Asistentka, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Referent, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Jitka Hořejší