Největší nezávislý investiční manažer v České republice, Conseq Investment Management, a.s.,
nabízí příležitost samostatné/mu, ambiciózní/mu a vysoce motivované/mu kandidátce/ovi při obsazování následující pozice:

Vývojář aplikací

Náplň práce:

  • vývoj interních databázových aplikací provozovaných skupinou Conseq

Předpoklady:

  • rutinní znalost programování v prostředí .NET
  • zkušenost s využíváním externích programových komponent
  • základní znalost programování v prostředí MS SQL

Nabízíme:

  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • odpovídající platové ohodnocení a širokou škálu benefitů
  • po zapracování možnost práce z domova
  • pravidelné firemní akce
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že Vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe vyhovoval našim požadavkům na danou pozici.

Děkujeme za pochopení.

Společnost
Conseq Investment Management, a.s.
Adresa
Rybná 682/14, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel