Entalpa je instalační firma VZT se specializací v oblasti rekuperace a klimatizace v segmentech rodinných domů, administrativních budov, škol a developerských projektů.

Předák montážní čety VZT - Praha

Náplň práce
spolupráce při přípravě rozpočtů pro VZT zakázky
zajištění řádného předání realizace zadavateli
koordinace zakázek s třetími stranami - zejm. se stavebními firmami
objednávání komponent a materiálu, zajišťování a řízení lidských zdrojů pro montáže

Základní požadavky
Zkušenosti s montážní činností ve stavebnictví v některých z těchto oborů:
vzduchotechnika
topenářství
instalatérství
elektro
servisní činnost na srovnatelných zařízeních jako jsou v oboru VZT
Technické myšlení se schopností analyzovat a vyřešit úkol
Odpovědný a kreativní přístup k práci
Samostatnost i týmová spolupráce
schopnost pracovat ve skupině max. 6 osob) a vést ji na stavbě
ochota pracovat i na zakázkách mimo trvalé bydliště
Řidičský průkaz

Výhodou
certifikace autorizovaného projektanta
zkušenosti na pozici stavbyvedoucí

Nabízené podmínky
nadstandardní motivační ohodnocení
nové zkušenosti v rostoucím oboru vzduchotechniky a úspor energie
možnost kariérního postupu, řízení vlastního týmu
služební mobil
fixní mzda 35-50tis. hrubého (dle úrovně kvalifikace) + odměny

služební auto i k soukromým účelům

Společnost
TeliaCall a.s.
Adresa
Kolbenova 931/40b, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Project Manager, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.