Jsme přední pražská personální a pracovní agentura. Nabízíme kompletní portfolio služeb v oblasti personalistiky, na trhu působíme již 12 let.

SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ, MZDA 35 000 KČ, FLEX. PRAC. DOBA, HPP

Do našeho týmu hledáme samostatnou/ného účetní/ho pro vedení účetnictví v programu POHODA pro našich 6 společností. V účetním týmu s Vámi bude pracovat samostatný mzdový účetní a fakturantka.

Náplň práce:

  • Zaúčtování veškerých dokladů, pokladny a banky
  • Příprava vyúčtování DPH, silniční daně a daně z příjmu PO
  • Účetní závěrky
  • ČSÚ výkazy
  • Kontrola pohledávek
  • Návrh a kontrola firemních procesů po administrativní a účetní stránce
  • Návrh šablon dokumentů (dohody o srážkách ze mzdy, o zápůjčce atd.)
  • Správa dodavatelských smluv
  • Reporty vedení společnosti v MS Excel
  • Zastupování fakturantky v době dovolené nebo nemoci
  • Zaučení fakturantky v účetnictví

Požadujeme:

  • Praxe alespoň 2 roky
  • Znalost účetního programu POHODA
  • Komplexní znalost účetnictví obchodních společností
  • Dobrou znalost MS OFFICE – zejména Excel

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 30 000 Kč, po zk. době 35 000 Kč
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Volný začátek pracovní doby
  • Možnost neplaceného volna nad rámec dovolené
  • Placený soukromý telefon k osobnímu užití
  • Částečná možnost home office (max. 20 hodin měsíčně)
  • Pravidelné vzdělávací kurzy
  • Osobní předání účetnictví od bývalé účetní

Nástup možný ihned.

Společnost
Human agency, s.r.o.
Adresa
Karlovo náměstí 288/17, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Personalistika a HR, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

775 187 749