Mezinárodní společnost, člen skupiny Erba Group, zaměřená na klinickou diagnostiku, rozšiřuje svůj tým o nového kolegu/kolegyni na pozici

BRIGÁDA - Tvorba návodů - InDesign

Náplň práce:

  • komplexní řešení balení, příprava obalů, štítků, návodů, atestů, jak pro stávající tak pro nové výrobky,
  • příprava skládaček a štítků, komunikace s dodavateli,
  • specifikace obalů pro nové produkty, optimalizace balení souprav.

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ technického směru (obalová technika výhodou),
  • znalost MS Office,
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • přesnost, pečlivost, důslednost a flexibilitu,
  • ochotu učit se novým věcem.

Výhodou:

  • znalost dalších jazyků,
  • CorelDraw, InDesign,
  • praxe v oboru,
  • orientace v obalových materiálech,

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s více jak padesátiletou tradicí,
  • zapracování na danou pracovní pozici,
  • práci v dobrém týmu.

Společnost
Erba Lachema s.r.o.
Adresa
Karásek 2219/1D, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Grafik, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

Erba Lachema s.r.o., Jana Dewittová
774 810 148