Česká obchodní společnost - výhradní distributor dvou švýcarských značek JUST a Nahrin (přírodní kosmetika a doplňky stravy) hledá vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici:

Administrativní pracovník v IT oddělení

Koho hledáme

Jsme firma plná lidí, kterým na sobě záleží, umíme si naslouchat a nadchnout se pro společnou věc. Zvládáme spolu stres i zábavu v práci i po ní a hledáme kolegu, který to cítí stejně.

Náplň práce

  • třídění a vyřizování jednoduchých IT incidentů a komunikace s uživateli
  • hlídání otevřených požadavků v systémech externích dodavatelů IT služeb
  • komunikace s dodavateli, také v anglickém jazyce
  • podpora projektů v rámci firemních informačních systémů
  • tvorba zápisů ze schůzek
  • tvorba manuálů a dokumentace pracovních postupů
  • testování nově nastavených požadavků v systémech

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • vhodné i pro absolventa
  • pokročilá znalost AJ
  • analytické a logické myšlení
  • systematičnost, pečlivost
  • zodpovědný přístup
  • komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí rodinné společnosti s 25letou tradicí a stabilním postavením na českém trhu, která se neustále vyvíjí
  • práce na HPP, místo pracoviště U Továren 256/14, Praha Hostivař
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • sick days
  • po zapracování kvartální bonusy až 20 %
  • vzdálenost 4 minuty chůze od Nádraží Hostivař
  • a další zajímavé zaměstnanecké benefity

Společnost
JUST CS spol. s r.o.
Adresa
U továren 256/14, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 31 000 – 32 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Administrativní pracovník, IT analytik, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.