Locke & Hobbes a.s., účetní a daňová společnost s 25ti letou historií, hledá do svého týmu posilu pro dlouhodobou spolupráci.

Samostatný/á účetní

Náplň práce

- Samostatné komplexní zpracování účetnictví, vč. zpracování daňových přiznání pro klienty z různých oblastí podnikání

- Zpracování účetních závěrek

- Zpracování reportů, přehledů dle individuálních potřeb klientů

Co nabízíme

- FLEXIBILITU – u nás to není jen pojem. Členové našeho týmu se rozhodují, kolik hodin pro nás pracují, a ve kterých dnech. Navíc po uplynutí zkušební doby mají možnost pracovat většinu času z domova.

- Podporu v prohlubování či rozšiřování profesních znalostí – CO NEUMÍŠ, TĚ NAUČÍME

- Přátelské a rodinné prostředí, otevřenou komunikaci; prostor pro seberealizaci

- Vstřícnost a respekt k potřebám jednotlivce

- Výdělek závislý na výkonu – možnost výši příjmu jednoznačně ovlivnit.

- Pravidelná odborná školení

Co požadujeme

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- Praxe na stejné pozici výhodou

- Zkušenosti s vedením kompletního účetnictví podmínkou

- Být víc než jen průměrný uživatel IT nástrojů, zkušenost se systémem Pohoda může být výhodou

- Dobré komunikační schopnosti a zodpovědnost

- Být schopný přijmout zodpovědnost za účetnictví svěřených klientů

- Pracovat samostatně, bez dílčího zadávání úkolů a bezprostřední kontroly

- Chtít se učit a rozšiřovat své aktuální znalosti

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis s a motivační dopis.

Společnost
Locke & Hobbes a.s.
Adresa
Klimentská 1246/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.