Společnost LD seating s.r.o. byla založena v roce 1993 a řadí se mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku v České republice i celé střední Evropě. Může se pochlubit moderní montážní linkou, do které společnost průběžně investuje.

Marketingový manažer / grafik

Výrobce designového kancelářského sezení LD seating přijme do svého týmu kolegu/kolegyni, který/á se chce podílet na rozvoji marketingu společnosti, pomáhat při zavádění produktů na trh a komunikovat s partnery firmy.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Navrhovat grafické materiály s důrazem na kvalitu a design
- Úzce spolupracovat v oblasti marketingu (online, offline, B2B, B2C, se stálými obchodními partnery)
- Vytvářet kreativní koncepty a vizuály k marketingovým kampaním
- Spolupracovat na správě profilů na sociálních sítích a ppc kampaních
- Spolupracovat na zavádění nových produktů na trh z pohledu marketingu

Co očekáváme:
- Ukončené SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou
- Znalost grafických programů rodiny Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign...), MS Office
- Angličtina na úrovni B1 – B2
- Pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup k řešení problémů a ochota učit se novým věcem
- Schopnost řešit a organizovat provozní záležitosti v komunikaci s pobočkami
- Orientace v prostředí sociálních sítí

Co nabízíme:
- Osobní a platový růst v expandující společnosti
- Práci na zajímavých projektech spojených s prezentací nových produktů a materiálů
- Příjemné pracovní prostředí
- Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
- Společenské a sportovní akce, firemní posilovnu

Společnost
LD seating s.r.o.
Adresa
Dřevařská 2461/19A, Boskovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.