Dynamická česká společnost s desetiletou zkušeností a rozsáhlým vlastním know-how, zabývající se vývojem HW & SW v oblasti telematiky, přístupových systémů a platebních řešení pro firemní zákazníky hledá do svého týmu dalšího kolegu!

Scala (JAVA) Developer / Programátor

V prvé řadě bude Vašim úkolem pochopit naši firemní kulturu, zabydlet se v menším kolektivu programátorů a následně pochopit ideu produktu a aktivně se zapojit do programování zcela nového unikátního souboru aplikací ideově navazující na stávající využívané řešení.

NÁPLŇ VAŠEHO PRACOVNÍHO DNE

  • samostatná implementace nových funkcionalit
  • týmové hledání nejlepších řešení – architektura, modularizace, technologie...
  • psaní automatizovaných testů, identifikace a odstraňování chyb a slabých míst
  • v menší míře také vytváření dokumentace svých projekt

CO PŘESNĚ PO VÁS BUDEME CHTÍT

  • práci v týmu i samostatně především s použitím technologií Scala/Akka, sbt, Cassandra, React, git...
  • analýzu nových požadavků / funkcionalit a zpětnou vazbu týmu a vedení (proveditelnost, náročnost, potenciální problémy)
  • dobrou znalost objektového programování
  • schopnost psát čistý, přehledný a konzistentní kód
  • schopnost pročítat dokumentaci v angličtině
  • schopnost rozhodovat se jako součást týmu

PŘEDPOKLADY, KTERÝMI BYSTE MĚL DISPONOVAT

  • SŠ/VŠ technického zaměření /nejlépe IT/
  • čím lepší znalost JAVA, SCALA, CASSANDRA tím lépe
  • komunikační a analytické schopnosti

NÁSLEDUJÍCÍ VAŠE BENEFITY NÁLEŽITĚ OCENÍME

  • znalost funkcionálního programování
  • kreativitu a snahu usnadňovat práci nejen sobě
  • snahu neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu

NA ZÁVĚR NĚKOLIK DŮVODŮ PROČ BYSTE MĚL/A ZAVÍTAT PRÁVĚ K NÁM

  • Účast na zajímavém unikátním novém projektu v jazyce SCALA
  • Samostatná práce s prostorem pro seberealizaci v menším mladém kolektivu
  • Prostor pro vlastní inovace, nápady a Vaši individualitu
  • Zajímavé motivační NEJEN finanční ohodnocení
  • Velmi individuální přístup k Vašim potřebám
  • HPP na dobu neurčitou s částečně volnou pracovní dobou, popřípadě ŽL s "home office"

Společnost
EVOTECH s.r.o.
Adresa
kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.