Přijmeme do pracovního poměru na plný úvazek kvalifikovaného učitele či učitelku s aprobací Aj pro výuku maturitního i učebního oboru na naší škole. Nástup od 26. 8. 2019, jedná se o zástup.

Jsme malá státní škola zřizovaná Magistrátem Hl. m. Prahy s specifickým zaměřením na koně, dostihy a jezdecký sport. Výuka žáků je náročná, ale ……

Nabízíme: práci v příjemném stabilním malém kolektivu v pěkném prostředí na závodišti ve Velké Chuchli s dobrou dostupností (7 min. ze Smíchovského nádr. 20 min. z Václavského nám.), tabulkový plat, mimořádné odměny 2x za rok, 500,- příspěvek na penzijní připojištění, dotované obědy a další učitelské benefity. Možnost vstupu na sportovní a dostihové akce na závodišti.

Očekáváme: plnou kvalifikaci, loajálnost ke škole, poctivou práci a zodpovědnost při práci s žáky, ochotu se nadále vzdělávat. Školení zadavatele a hodnotitele pro státní maturitní zkoušku (Cermat) je výhodou, lze však doplnit dodatečně.


Informace o pozici

Společnost
Střední škola dostihového sportu a jezdectví
Adresa
U závodiště 325/1, Praha – Velká Chuchle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Střední škola dostihového sportu a jezdectví, Soňa Froňková
U Závodiště 325/1, 15900 Praha – Velká Chuchle, Česká republika
257 941 094