Jsme full-service internetová agentura z Prahy, která vytváří e-shopy, internetové stránky a webové aplikace na míru. Naši klienti: Makro, Aral, Erste, Castrol, Robert Bosch, Národní muzeum, Benzina, Procter & Gamble, AŽD, Jihočeské muzeum, Esa logistika a další. Mme mnoho ocenění ze soutěží WebTop100 i IEA.

PHP programátor

Kdo jsme

  • internetová agentura v Praze 6 - Dejvicích
  • 20 let na trhu
  • získali jsme řadu ocenění WebTop100 i IEA
  • jsme členy APEK
  • kanceláře máme 2 minuty od ČVUT

Naši klienti

Aral, Castrol, Bayer, Univerzita Karlova, Národní muzeum, Neckermann, AAA Taxi, Procter & Gamble,L’Oreál, Věci Veřejné, Czech Tourism, Moser, BP, Lovochemie, Český rozhlas, Národní Galerie, MAKRO, Benzina

Co děláme

  • tvorba e-shopů, internetových prezentací a webových aplikací na zakázku

Náplň práce

  • programování v PHP, JS, stavba MySQL struktur, analýzy systému apod. (grafika či styly nejsou součástí práce – to zajistí grafik či HTML kodér)
  • komunikace s projektovými manažery a součinnost při reakcích na poptávky (projektový manažer požaduje kalkulaci na projekt, který specifikuje)

Nabízíme

  • práci v klasické kanceláři (nemáme openspace)
  • pracovní notebook dle vašeho výběru
  • možnost částečné práce z domova po zapracování
  • odpovídající platové podmínky vašim schopnostem
  • rodinné prostředí - lidský přístup, žádné povinné teambulidingy, nemáme ID karty atd.
  • drobné občerstvení zdarma včetně vynikající kávy (House Blend )
  • preferujeme dlouhodobou spolupráci

Požadujeme

  • znalost PHP, MySQL, OOP, JQuery a javascript nutné; AJAX, ASP apod. výhodou
  • dobré programátorské schopnosti (teoretická i praktická schopnost algoritmizace)
  • odpovědnost za svou práci a své odhady
  • aktivní přístup, svědomitost, spolehlivost a komunikativnost
  • nástup možný ihned
  • znalost AJ výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Společnost
NETservis s.r.o.
Adresa
Thákurova 676/3, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.