Do našeho týmu hledáme kolegu/yni na pozici

Samostatná účetní

Co vás čeká

  • Budete mít na starosti zpracování komplexní účetní agendy pro své klienty včetně účetní závěrky.
  • Budete se setkávát se zajímavými projekty ve spolupráci s účetní manažerkou a daňovým poradcem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ideální kandidát má min. 3 roky zkušeností s komplexní účetní agendou.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost systému Pohoda je výhodou.
  • znalost italštiny

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost získat zkušenosti s různorodou účetní agendou
  • útulné kancelářský prostředí
  • dobrá dopravní dostupnost
  • sickday
  • možnost dalšího vzdělávání a další

Těšíme se na Vaše odpovědi

Společnost
SAVINO & PARTNERS MORAVIA s.r.o.
Adresa
Minská 3234/31, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SAVINO & PARTNERS MORAVIA s.r.o., Paolo Bee
602 737 952