Witty Trade s.r.o. byla založena v roce 2011 jako česká pobočka hongkongské společnosti Witty International Ltd. ( Wittytrade ), která se zabývá B2B obchodováním s elektronikou, především mobilními telefony, jejich náhradními díly a příslušenstvím. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se společnost Witty International Ltd. během krátké doby stala důležitým distributorem na trhu telefonů čínských značek jako Lenovo, Xiaomi či Meizu.
V současné době se soustředíme na mobilní telefony značek Xiaomi, Doogee a Cubot, jejichž jsme oficiálním dovozcem do České republiky. Chcete být u něčeho nového a máte ambici budovat a posílit značku? Přidejte se do našeho týmu!

Vedoucí týmu Merchandiserů

Co vás čeká

  • Organizace a kontrola každodenní práce Field Force týmu
  • Dohled nad komunikací informací směrem k zákazníkům, nad probíhajícími kampaněmi a nad prezentací značky u zákazníků
  • Kontrola reportů merchandiserů
  • Pravidelný reporting práce FF týmu (zpracování týdenních a měsíčních reportů)
  • Zajištění interního vzdělávání FF týmu
  • Koučing (obchodní a prezentační dovednosti)
  • Produktová školení
  • Motivace a mindset FF týmu
  • Dohled nad prezentováním značky v souladu s manuálem
  • Maximalizace visibility značky
  • Dohled nad správností vystaveného portfolia u zákazníků
  • Dohled nad materiální a logistickou podporou FF týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe v oblasti merchandisingu alespoň 3 roky
  • odborná znalost mobilních telefonů po technické stránce
  • znalost produktů Xiaomi výhodou
  • samostatnost, pečlivost
  • organizační schopnosti
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v dynamickém a mladém kolektivu v rychle rostoucí společnosti
  • různorodou práci a s tím související možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní notebook, služební telefon
  • systém firemních benefitů (5 dní Relax Days, stravenky ve výši 100Kč, multisport karta s příspěvkem zaměstnance 350Kč, výuka angličtiny v sídle společnosti, zaměstnanecká sleva na produkty Witty Trade s.r.o., Dog Friendly Office)

Společnost
Witty Trade s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Merchandiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel