Jsme firma se sociálním přesahem, která od roku 2012 nabízí prohlídky městem očima lidí bez domova. Prohlídku s bezdomoveckou tematikou už s námi absolvovalo přes 60000 zákazníků z celého světa. Naše společnost byla oceněna řadou významných mezinárodních ocenění: Social Impact Award, SozialMarie, Forbes 30pod30, Cena nadace Erste za přínos sociální integraci, Fidelity Future Impact Prize, Společensky prospěšný podnikatel roku 2014, Mimořádná cena rektora Univerzity Karlovy. Novou pobočkou v Ostravě plánujeme pomoci turistickému rozvoji města.

Koordinátor turistického startupu

Pojďte s námi rozjet nové zajímavé aktivity pro Ostravu!

Hledáme schopného manažera, samostatného a kreativního kolegu, který by nám pomohl rozšířit naši činnost mezi potenciální zákazníky v Ostravě a využil možnosti tvořit zajímavý, lehce alternativní turistický program pro návštěvníky Ostravy i její stálé obyvatele.

Letní sezóna se blíží a s ní mnoho turistů, kteří by Ostravu s Pragulicem rádi poznali. Vytvořme pro ně zajímavý program!

Máte rádi výzvy?

V Ostravě již máme vybudované zázemí díky zdejšímu ročnímu fungování, našima rukama prošlo v tomto městě již přes 300 lidí. Novou výzvou bude v letní sezóně obnovit zájem o prohlídky a aktivně vyhledávat nové příležitosti.

"Před Pragulicem jsem se bála projít Stodolní, Stodo je ale slabý odvar." - návštěvník prohlídky

Co bude náplní?

V Pragulicu máme ryze startupovou atmosféru. Proto člověk, kterého hledáme, by měl být kreativní, proaktivní a měl by chtít využít volnosti, kterou nabízíme. Nečekej hranice, ty u nás nenajdeš :) nejsme v práci od 9 do 17, nestojíme nad kolegy s bičem. Důležitější je pro nás nadšení a odvedená práce, kterou u nás budeš vykonávat v terénu i z domu.

Budeme požadovat:

  • komunikativnost,
  • zodpovědnost,
  • self-management,
  • znalost práce s Google Drive,
  • alespoň základní práce s WordPress,
  • aktivní prodej.

"Práce tady je jako bezdomovectví - máš mega velkou volnost, ale když se sám nestaráš, nemáš nic." - Matěj, zaměstnanec Pragulicu

Pestrost práce zaručujeme!

Protože máš u nás volný ring, bude hodně věcí záviset na tobě. Práce s lidmi bez domova v naší sféře je velmi zajímavá a možnostem se meze nekladou.

"Na ulici jsem žil a nikdy jsem nečekal, že budu o svých příbězích z ulice vyprávět tolika turistům." - Evžen, průvodce

Pokud ses v tomhle našel/a, budeš pro naši věc nadšený a zároveň je s tebou i legrace, abychom udrželi super kolektiv, ozvi se! Těším se až zajdem na kafe :)


Informace o pozici

Společnost
Pragulic-Poznej Prahu jinak!
Adresa
Sokolská třída 1263/24, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Prodej a obchod, Brand manager, Project Manager, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


Pragulic-Poznej Prahu jinak!, Matěj Prokop