Co Vás čeká?

  • Úprava a tvorba produktových fotografií v profesionálním foto-studiu
  • Posprocessing fotografií: tonální úpravy, retuš, ořez fotografii (práce s Adobe Photoshop, Nikon Photo Suite)
  • Zpracování grafických materiálů s prioritou pro on-line prostředí (práce s Adobe Photoshop, Adobe inDesign)
  • Práce s interním informačním systémem K2
  • Příprava podkladů pro tvorbu katalogů
  • Příprava grafických podkladů pro tisk
  • Vytváření reklamních bannerů pro eshopy
  • Udržování přehledu o prodávaném sortimentu
  • Spolupráce s ostatními úseky společnosti (nákup, marketing,…)
  • Spolupráce s mladým a přátelským kolektivem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ukončené minimálně středoškolské vzdělání
  • Cit pro detail a estetické cítění
  • Nadšení pro fotografii a design
  • Základy práce s počítačem
  • Zkušenosti s programy Adobe Photoshop, Nikon Photo Suite, InDesign výhodou
  • Základní znalost fotografických postupů výhodou
  • Schopnost organizovat si vlastní práci s ohledem na priority
  • Chuť, nadšení a zapálení do práce
  • Pracovitost, samostatnost a loajalitu
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout?

  • Základní mzdu a motivující provizní složku
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvky na stravování, dny dovolené navíc,…)
  • Práci na HPP
  • Proškolení a práce v profesionální fotografickém workflow (od vytvoření až po finální publikaci produktové fotografie)
  • Práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Prostor pro seberealizaci
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Podporu a zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti
  • Pravidelnou pracovní dobu a možnost pružné pracovní doby
  • Práci s moderními technologiemi

Společnost
Z - TRADE s. r. o.
Adresa
třída Soukenická 93, Broumov – Olivětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Z - TRADE s. r. o., Bc. Lenka Štodtová, DiS.
+420 775 427 482