Na poli českém poli HR se pohybuji více než 15let. Po počátečních zkušenostech v jiných odvětvích jsem se naplno začala věnovat lidem. Nikoliv lidským zdrojům, ale konkrétním lidem, které pomáhám nacházet, vzdělávat a rozvíjet. Moje zkušenosti z malých i velkých firem mi otevřely dveře do společností, se kterými dlouhodobě spolupracuji. Bohemia Interactive je inspirativní firmou s pragmatickým vedení. Líbí se mi jejich přímá komunikace a akční přístup, což je u společnosti takové velikosti a rozkročení velmi příjemné. V současné době hledají do svého vedení nového kolegu na pozici HR - dovolte mi představit vám tuto pozici po svém:

HR Leader - pro Bohemia Interactive

My v Bohemce (Bohemia Interactive) jsme za 20 let existence vyvinuli a prodali miliony promakaných video her. Náš tým tvoří více než 400 chytrých, převážně vývojářských, hlav. V kancelářích v Praze, Mníšku pod Brdy, Brně, Bratislavě, Amsterdamu a Pattayi je nás více než 20 národností. Nyní hledáme Člověka (ano, s velkým Č), který se o nás všechny postará a pomůže nám, abychom byli ještě lepší jako tým. Budete sparing partnerem vedení společnosti, sídlit v Brně nebo v Praze.

Jestli nehrajete, pravděpodobně jste o nás ještě neslyšeli. Tak se mrkněte na naše webové stránky.

Nebudeme vám mazat med kolem pusy. Bude to práce o dvou kůrkách, jako každá jiná. I my máme své chyby, spoustu věcí bychom mohli dělat lépe, rychleji, efektivněji... Myslíme si však, že zrovna tahle role v naší firmě je příležitost jako hrom; ze tří důvodů:

  • Tak zaprvé. Herní průmysl je totální bomba, s obrovskou budoucností, několikanásobně větší než celý filmový průmysl. Na celém světě hraje přibližně 1,5 miliardy lidí a to číslo poroste.
  • Marek Španěl, zakladatel firmy a náš CEO, je vizionář, inspirativní lídr, dokázal postavit špičkovou firmu, která udává směr ve vývoji her v České republice. A vy budete součástí týmu, který řídí.
  • Zatřetí – i když to možná mohlo být zaprvé. Když si získáte důvěru vedení, dostanete velký prostor. Budete mít možnost ovlivňovat výsledky a směřování celé firmy, prostřednictvím lidí. Dokážete si představit něco lepšího?

Jak vidí svého Human Relations parťáka vedení společnosti? „Tohle je pro nás klíčová role. Bez lidí ve firmě, kteří se rozvíjejí a dobře nastavených HR procesů to není ono. Chceme posunout náš tým na novou metu. Potřebujeme k sobě uvěřitelnou, autentickou osobnost, která přemýšlí byznysově, vyniká ve zdravém úsudku, a doslova si libuje v přímé komunikaci s lidmi. Dokáže si získat důvěru celé firmy. Nemáme rádi teoretické tlachání. Jsme pragmatičtí. Rychle to na nás poznáte při prvním setkání.“

Můžete si přečíst rozhovor s naším CEO Markem Španělem.(https://www.e15.cz/byznys/technologie-a-media/polsky-herni-prumysl-podporuje-i-prezident-u-nas-ma-nalepku-okrajove-zabavy-rika-marek-spanel-1351150)

Vaším prvním úkolem bude se důkladně seznámit s firmou, všemi pobočkami, promluvit si s lidmi. Následně očekáváme, že si upevníte svůj tým, se kterým se pustíte do práce a společně s nimi ověříte HR procesy, které u nás máme.

Koho tedy hledáme? Jednoznačně lídra (ne manažera) s orientací na lidi, jejich rozvoj, vedení, komunikaci. Lídra s pevnými postoji a názorem, který dokáže zjistit potřeby lidí, nadchnout je a sjednotit. Člověka s byznysovým přemýšlením, který rozumí číslům a bude mít nadhled. V neposlední řadě potřebujeme Vaši rutinní zkušenost v oblasti HR (pracovněprávní agenda, comp/ben a vzdělávání)

Máte-li chuť se o spolu-práci dozvědět více, vezměte klávesnici a napište pár řádků o sobě, přiložte odkaz na LinkedIn profil. Já budu prvním člověkem, se kterým se uslyšíte a uvidíte. CV poslat můžete, ale to nejdůležitější je, jací jste a jak byste uchopili takovou příležitost. Budeme se s Vámi chtít potkat v průběhu června, pomohlo by nám tedy, abychom měli představu o vašich časových možnostech v první polovině června 2019.


Informace o pozici

Společnost
Heda Hovorková
Adresa
Skořepka 366/4, Brno – Trnitá
Strakonická 1199/2d, Praha – Hlubočepy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Personalistika a HR, HR ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Heda Hovorková
+420 602 355 848