Jsme stabilní česká obchodně-logistická společnost s 28-letou tradicí a ročním obratem 700 mil. Kč. Zastáváme významnou pozici mezi distributory výrobků dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR. Máme zodpovědný vztah k okolí, širší společnosti a podnikání s respektem k životnímu prostředí a k obnovitelným zdrojům. Naším cílem je být zákazníkovou první volbou a být spolehlivou distribuční společností a významným dodavatelem produktů a služeb k stavbě a bydlení v středoevropském regionu.

Bližší informace o naší společnosti můžete získat na www.asko-as.cz a www.floorfloor.cz
V současné době hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Produktový manažer

Náplň práce

  • správa svěřeného sortimentu (deskový materiál), zodpovědnost za jejich prodejní výsledky
  • výběr sortimentu a dodavatelů, zajištění optimálních podmínek pro nákup, uzavírání smluvních podmínek a cenotvorba
  • komunikace s dodavateli
  • příprava prodejních a doprodejových akcí
  • návrhy marketingových aktivit v souvislosti s produktovým plánem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • samostatnost, pečlivost, logické uvažování
  • komunikační a organozační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • znalost anglického, nebo německého jazyka

Výhodou

  • předchozí zkušenost na pozici produktový nebo nákupový manažer, znalosti v oblasti dřevo materiálů

Nabízíme

  • zázemí stabilní a zdravé české společnosti
  • důkladné zaškolení a motivační mzdové ohodnocení - možnost přímo ovlivnit výši své mzdy
  • zaměstnanecké výhody (zvýhodněné zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, stravenky, výhodný tarif pro soukromý mobilní telefon, 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené)
  • Zajímavou práci pro společnost, která klade důraz na 100% etické a legální podnikání s čestným, zodpovědným a uctivým postojem k obchodním partnerům se kterými budujeme dlouhodobé a kvalitní vztahy.

Společnost
ASKO a.s.
Adresa
Františka Diviše 984, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Product Manager, Project Manager, Product Specialist, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel