Výrobní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí - významný dodavatel pásové oceli válcované za studena. Člen skupiny BILSTEIN GROUP.
www.bilstein-cee.cz

IT ADMINISTRÁTOR

Náplň práce:

- vytváření stabilního a efektivního IT prostředí
- správa a údržba HW / SW společnosti
- zálohování dat a zajištění jejich zabezpečení
- údržba a optimalizace podnikové domény, sítě a systémových zdrojů
- zajištění bezproblémové činnosti a zabezpečení vnitřní sítě
- poskytování IT podpory uživatelům

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti na obdobné pozici 5 let (průmyslové odvětví výhodou)
- administrátorská znalost prostředí Windows a Windows Server
- pokročilá znalost LAN sítí (nastavení, switch, routování…)
- pokročilá znalost MS Office (nejlépe 365), MS Exchange
- orientaci v cloudových řešeních a jejich nastavení (Onedrive, Synology, Google Disk…)
- znalost databázových systémů SAP, MSSQL výhodou
- středně pokročilá znalost Aj
- iniciativní přístup, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost osobního rozvoje
- motivační mzdové ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené, stravenky, penzijní připojištění
- nástup možný ihned/dohodou

Společnost
BILSTEIN CEE a.s.
Adresa
Na Louce 97, Králův Dvůr – Karlova Huť
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel