Stabilní mezinárodní společnost se sídlem v Uherském Hradišti, zaměřená na výrobu spotřebních dílů a hořáků pro tepelné dělení kovů a svařování metodami MIG/MAG a TIG, přijme do svého týmu nové zaměstnance

SPECIALISTA/KA MARKETINGU

POPIS POZICE

Máte zkušenost v oblasti marketingu a chcete být součástí úspěšné rozvíjející se společnosti?

Pokud ano, tak právě Vy můžete být vhodný uchazeč/ka na pozici SPECIALISTA MARKETINGU.

Náplň práce

  • Zajišťování kompletního marketingu pro společnost THERMACUT, k.s. a její pobočky
  • Příprava, realizace a implementace marketingové strategie společnosti
  • Tvorba a aktualizace marketingových materiálů (katalogy, brožury)
  • Správa sociálních sítí, vytváření obsahu a rozšiřování povědomí o společnosti
  • Příprava veletrhů a výstav, organizování akcí pro zákazníky a partnery
  • Spolupráce s prodejním oddělením, oddělením vývoje a zahraničními pobočkami

Požadavky

  • VŠ, SŠ vzdělání v oboru ekonomie / marketing
  • Praxe v marketingu
  • AJ na velmi dobré úrovni
  • Výborné organizační dovednosti, kreativita, příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost produktů Adobe výhodou

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Čtvrtletní prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

Místo výkonu práce

  • Šenov u Nového Jičína

DALŠÍ INFORMACE

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce

Společnost
THERMACUT, k.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel