Aktin existuje proto, aby pomáhal lidem stát se nejlepší verzí sebe sama. Motivujeme k pohybu, zájmu o stravu, otevřené a svěží mysli. Provozujeme e-shop, síť prodejen, tvoříme vlastní fitness magazín a sociální sítě, pomocí kterých vzděláváme širokou veřejnost. Náš sortiment tvoří sportovní a zdravá výživa, kosmetika, oblečení, fitness vybavení a další doplňky, které neodmyslitelně patří k aktivnímu životu. Zakládáme si na pracovitosti, férovém přístupu a pozitivním duchu.


Sdílíš naši vizi? Využij šance! Do brněnského týmu hledáme šikovného a kreativního člověka se zájmem o sociální sítě na pozici Social Media Specialist. Pokud jsi flexibilní, nebojíš se zodpovědnosti a chceš se v této oblasti zdokonalovat, rádi tě poznáme. A co víc? Můžeš pracovat i formou brigády.


Co tě na téhle pozici čeká?

 • Zakládáme si na kvalitním a originálním contentu. Ty ho budeš plánovat, tvořit a poutavě prezentovat komunitě. Kreativitě se u nás meze nekladou a skvělé nápady vítáme s otevřenou náručí!
 • Staneš se součástí týmu, který boří mýty a vyvrací nepravdy ze světa výživy a sportu, které lidé často bezhlavě hltají.
 • Budeš se podílet na tvorbě strategie sociálních sítí tak, aby byla v souladu s našimi hodnotami, cíli a vizí. Čeká tě spolupráce s redakcí našeho magazínu, customer care a salesovým týmem.
 • Důležitou náplní tvé práce bude také reporting a sledování růstu návštěvnosti sociálních sítí, dosahu a zaujetí naší cílovky a dopadů tvé práce na sales.
 • Čekáme od tebe aktivní komunikaci s fanoušky, monitoring recenzí na e-shopu a sociálních sítích.

Jak poznáš, že nám to bude spolu klapat?

 • Moc dobře víš, jak to v on-line marketingu chodí, a proto neustále sleduješ nejnovější trendy. Výhodou je, pokud umíš pracovat s Google Analytics a Photoshopem.
 • Na léta praxe nehrajeme. Více oceníme to, že jsi zapálený/á pro sociální sítě a marketing a chceš v tom být nejlepší!
 • Jsi mistr v prioritizování, sebeorganizaci a je na tebe za všech okolností spoleh.
 • Bezchybně ovládáš češtinu a máš pro ni cit. Texty píšeš čtivě a zajímavě.
 • Studuješ? Nevadí. Pokud máš o práci vážně zájem, dodržíš na čem se domluvíme, i my ti vyjdeme vstříc s tvým školním režimem.

A co ti nabídneme my?

 • Akční práci, která vyžaduje a umožňuje na svých vědomostech neustále makat.
 • Pro zaměstnance máme slevu na sortiment e-shopu ve formě kreditů, které ti dobijeme každý měsíc.
 • Protože jsme dobrá parta, pravidelně podnikáme nejrůznější společné akce. Můžeš se těšit třeba na teambuilding, přednášky nebo halloweenskou party. Přesvědčit se můžeš tady: www.instagram.com/lifeataktin :-)
 • Stokorunové stravenky přijdou vhod. Můžeš je využít například v mnoha skvělých restauracích v okolí naší kanceláře v centru Brna na Smetanové 19.
 • Pokud tě baví pohyb, jistě oceníš možnost Multisport karty, nebo karty Activepass+. Po zkušební době také můžeš využívat příspěvek na penzijko.

Nástup preferujeme během května, nebo června.

Myslíš, že to je tvoje vysněná práce? Tak na nic nečekej a pošli životopis, ať se můžeme poznat osobně!


Informace o pozici

Společnost
Selltime s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Asistent v médiích, reklamě, PR, Copywriter, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Selltime s.r.o., Martina Kuchtíčková