Přemýšlet, propojovat a něco dokázat: Díky těmto hodnotám míříme až za hranice možného a dokážeme tak vytvářet geniální produkty a řešení pro svařovací techniku, solární elektroniku a bateriové systémy.
Naše tajemství: Provádíme výzkum v plně vybavených laboratořích, pracujeme blízko našich zákazníků po celém světě a oceňujeme lidi, kteří chtějí posouvat věci dopředu.

K posílení našeho týmu v Českém Krumlově hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici v oblasti

Odborník na štíhlou výrobu

Vaše náplň práce: Zavádění a rozvíjení metod štíhlé výroby

Jako odborník na štíhlou výrobu budete společně s vedoucími a se zaměstnanci zodpovědný za implementaci a další rozvoj kultury štíhlé výroby. Budete analyzovat naše výrobní procesy, navrhovat opatření k jejich postupnému vylepšování a vést ostatní k přemýšlení v duchu štíhlé výroby. Rovněž budete pořádat různé tréninky a školení. Tím vším budete napomáhat tomu, aby dílčí procesy a vynaložené pracovní úsilí přinášely co nejvyšší hodnotu a podporovaly prosperitu naší firmy. Kromě spolupráce na utváření nových procesů a metod budete realizovat různé LEAN projekty. Při zavádění systému KATA jako systému řízení, budete potřebovat a rozvíjet své dovednosti v oblasti koučování a poskytování zpětné vazby.

Váš profil: Nadšenec pro metody štíhlé výroby se znalostí němčiny

Jste technicky zaměření a baví Vás témata týkající se moderní štíhlé výroby? Máte nějaké znalosti a zkušenosti v oblasti LEAN-managementu (TPM, 5S, Kaizen, Kanban, Poka Yoke, KATA apod.)? Domluvíte se dobře německy? Jste komunikativní, iniciativní a optimističtí?

Naše nabídka: Zajímavý obor a pestrá pracovní náplň

Kromě přátelského kolektivu na Vás čekají naše geniální výrobky, řešení a procesy, na jejichž dalším vývoji a zdokonalování se budete aktivně podílet. Hodně se toho u nás naučíte a rozšíříte si své obzory díky zajímavým projektům, úzké mezinárodní spolupráci a návštěvám výrobních provozů jiných firem. Stanete se součástí úspěšné a stabilní společnosti, jejíž výrobky zná celý svět.

Chcete se stát členem nadšeného týmu a podílet se na naší úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na Váš životopis s fotografií.

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 170, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

380 705 113
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.