Persefona z. s.
řešíme problematiku domácího a sexuálního násilí

Psychoterapeut/psychoterapeutka

Nevládní nezisková organizace Persefona z. s. – řešíme problematiku domácího a sexuálního násilí

hledá kolegyni/kolegu do svého týmu na pozici

Psychoterapeut / Psychoterapeutka

Náplň práce:

· Psychoterapeutická práce s klienty - osobami, které mají potíže se zvládáním agrese v blízkých vztazích

· Vedení a správa klientské agendy (zápisy konzultací, seznam dokumentace atd.)

· Lektorská činnost – vedení besed, přednášek, (ne)akreditovaných kurzů apod.

· Prezentace organizace a služby spolupracujícím organizacím a institucím

· Účast na supervizích – týmových a případových

· Účast na poradách organizace

Požadujeme:

· Ukončený psychoterapeutický výcvik

. Orientaci v oblasti práce s agresí a násilím páchaném v blízkých vztazích
. Předpoklady pro práci psychologa: zájem o klienta, schopnost navázat s ním vztah, empatie, soustředěnost a schopnost naslouchat a analyzovat problém, trpělivost atd.
. Odolnost vůči stresu, vytvořené mechanismy zvládání práce s náročnou cílovou skupinou
· Trestní bezúhonnost

Výhodou:

. Ukončené VŠ vzdělání v oboru psychologie

. Orientace v problematice krizové intervence nebo absolvovaný kurz krizové intervence

. Zkušenosti s prací v neziskovém sektoru

Nabízíme:

· Smysluplnou práci v příjemném kolektivu v centru Brna

· Nástup možný ihned nebo dle dohody.

. Dovolená 25 dní za rok
. V případě zájmu zapojení do dalších aktivit organizace
· Úvazek dle dohody

· Platové podmínky odpovídající neziskovému sektoru

· Pracovní smlouva na dobu určitou

Společnost
Persefona, z. s.
Adresa
Gorkého 66/17, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Persefona z. s., Dagmar Rudická
732 534 024
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.