Společnost Püschmann s.r.o. je předním poskytovatelem služeb v oblasti průmyslového a exportního balení. V současné době hledáme do našeho týmu v Kladně a v Modřicích (Brno) kolegu / kolegyni na pozici:

SALES MANAGER

Náplň práce:

- prodej obalového materiálu a obalů, jako jsou překližkové bedny, palety, prodej služeb v oblasti průmyslového balení strojů a zařízení určených pro zámořskou, leteckou či silniční přepravu

- péče a podpora stávajích a nových klientů

- aktivní vyhledávání nových zákazníků

- prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek

- navazování, budování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky v oblasti průmyslového balení

- technické poradenství a nabídka vhodného řešení

- tvorba smluv, účast na obchodních jednáních

- plánování a realizace obchodní strategie, vyhledávání obchodních příležitostí

- podílení se na marketingové strategii

- mapování trhu

- pravidelný reporting

Požadujeme:

- praxe a zkušenosti na obdobné pozici

- znalost německého nebo anglického jazyka

- schopnost péče o zákazníka na vysoké úrovni

- vynikající organizační a komunikační dovednosti

- reprezentativní a seriózní vystupování

- ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:

- stabilní práce pro respektovaného lídra na trhu

- zázemí silné a úspěšné mezinárodní společnosti

- vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti

- intenzivní školení

- služební vůz i pro soukromé účely

- telefon, notebook

- motivující bonusový systém

- 25 dní dovolené

Osobnostní předpoklady:

Pracovní pozice je vhodná pro schopné, samostatné, aktivní a úspěšné obchodníky s prezentačními dovednostmi. Systematická osoba, schopná analyzovat informace, s orientací na výsledek a s vynikajícími komunikačními schopnostmi.

V případě, že Vás pozice zaujala, pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis.

Společnost
Püschmann s.r.o.
Adresa
Huťská 3371, Kladno
U Vlečky 622, Modřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel