Jsme přední designérskou společností v oboru retail in-store designu a vybavení značkových prodejen s vlastním designem, vývojem a výrobou.

Konstruktér/technolog v nábytkářské výrobě

Pro přípravu výrobní dokumentace k zakázkám pro výrobu nábytku a vnitřního vybavení prodejen, jejich výrobních postupů a kusovníků, vývoj produktů a jejich vzorování hledáme ZKUŠENÉHO spolupracovníka/technologa se schopností komplexního pohledu a zkušeností s kusovou zakázkovou výrobou.

Hledáme pracovitého a odpovědného člověka, který má cit a smysl pro design, je široce materiálově a technologicky orientován a má přesah nejen do oboru výroby nábytku a truhlářství, ale například i stavebnictví, zpracování plastů apod. Mezi základní podmínky každého uchazeče patří znalost práce na PC, AutoCad, Inventor, dosavadní praxe a zkušenosti, vynikající pracovní morálka.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se velmi podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na našich webových stránkách www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.


Informace o pozici

Společnost
UNiBON spol. s r.o.
Adresa
Pražská 1957, Slaný
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel