IT analytik

Společnost ADLER Czech, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě. Se značkami MALFINI®, MALFINI Premium® a Piccolio, které doplňují pracovní oděvy RIMECK®, dodáváme naše produkty do 25 zemí Evropy, přičemž dopravu do okolních státu realizujeme do 24 hodin.

Baví Vás optimalizovat procesy, analyzovat data a nacházet v nich nové příležitosti rozvoje? Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici Business/ IT analytik.

Jaká bude Vaše náplň práce:

• Účast na projektových poradách.
• Sběr a analýza požadavků vyplývajících ze strategie IT oddělení a firmy.
• Analýza, dokumentace a správa technického řešení.
• Odhady pracností pro realizaci projektu.
• Odpovědnost za udržování aktuálního stavu technické dokumentace.
• Komunikovat s vývojáři a konzultovat řešení.
• Zajišťovat školení zákazníka (interní).
• Spolupráce na testování aplikací.
• Podílet se na řešení zákaznických požadavků v rámci správy aplikací.

Od ideálního kandidáta požadujeme:

• Skvělé analytické a logické myšlení.
• Zkušenosti s analýzou a testováním.
• Konstruktivní přístup k řešení problémů.
• Pokročilá znalost MS Excel.
• Praktické zkušenosti s UML a Enterprise Architect.
• Základní znalost s databázemi a SQL.
• Základní znalost principů projektového řízení výhodou.
• Proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů a schopnost týmové spolupráce.
• Flexibilní a ochotný pracovat v různých strategických a operativních rolích napříč firmou.

Na pracovní pozici nabízíme:

• Stabilní finanční hodnocení.
• Možnost profesní seberealizace a dalšího růstu.
• Dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením.
• Práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu.
• Odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště.
• Příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí.
• Stravenky a jídelna v místě pracoviště.
• Plně zajištěný pitný režim, ovoce pro zaměstnance.

Zaujala Vás tato pozice a Váš profil odpovídá našim požadavkům? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Těším se na spolupráci s Vámi!

Společnost
ADLER Czech, a.s.
Adresa
Oblouková 391, Ústí nad Labem – Skorotice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ADLER Czech, a.s., Pavla Sklenářová
727 833 371