ČESKÁ LOGISTICKÁ FIRMA
BIOFER s.r.o.

Jsme stabilní a prosperující společnost, působící dlouhodobě na našem trhu, se specializací převážně na logistiku v potravinářském průmyslu (držitel mezinárodní certifikace IFS).

Administrativní pracovnice / pracovník

Náplň práce:

- příprava podkladů k fakturaci
- vyřizování administrativy (skenování, kopírování)
- archivace dokumentů
- telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky a uvnitř firmy

Požadavky:

- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení
- dobrá znalost práce s PC (MS Excel)

- spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, pečlivost a loajalita

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí ve společnosti zabývající se logistikou (lokalita Odolena Voda)
- adekvátní platové ohodnocení

- možnost profesního a osobního růstu
- nástup možný ihned

- vhodné i pro absolventy

V případě zájmu, zašlete svůj životopis.

Adresa
Průmyslová 398, Odolena Voda
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BIOFER s.r.o., Mgr. Eva Blažková
770 144 241