Pracovní náplň
Pro naše klienty hledáme zkušeného výkonného konzultanta pro oblast on-line marketingu. Vaším úkolem bude navrhovat, vytvářet a realizovat strategie on-line marketingu, které budou fungovat. Nehledáme teoretika s chabými znalostmi, ale praktika, který si bude vědět vždy rady a bude chtít pracovat pouze cca 8 hodin denně, mít čistou hlavu a stálý příjem. Požadovaná praxe - alespoň 7 let. Hledáme "Děda Vševěda" mužského nebo ženského pohlaví, kteří díky svým zkušenostem a rozumu budou vítězit v tendrech nad ostatními agenturami a budou svými schopnostmi ručit za výsledek realizovaných kampaní.
Místem práce bude Praha s občasnými výjezdy v rámci ČR, SR.

Požadujeme
• Znalost veškerých nástrojů on-line marketingu, praktické vědomosti v on-line marketingu a umění aplikace těchto znalostí do návrhu strategií on-line makketingových kampaní, znalost SEO, znalost práce s google analytics, dobrý písemný projev, formulační schopnosti, technicky orientovaná osobnost, pokud možno znalost angličtiny.
• Vysoké pracovní nasazení, selský rozum, chuť pracovat, komunikativní osobnost.
• Flexibilita, samostatnost, spolehlivost.
• Aktivní řidič.

Požadované vzdělání
• Středoškolské s maturitou
• Vysokoškolské II. stupně

Požadované jazykové znalosti
• Jazykové znalosti nejsou podmínkou

Požadované počítačové znalosti
• MS Office, teoretické počítačové znalosti, orientace v programování - opět stačí teoretické znalosti

Nabízíme
• Příjemné prostředí a práci v malém dynamickém kolektivu

Místo práce
• Praha s občasnými výjezdy v rámci ČR, SR

Typ pracovního poměru
• Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu
• Ihned

Životopis s fotografií zasílejte e-mailem. Váš životopis bude v následujících 10 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat. Pokud od nás neobdržíte do stanoveného termínu žádnou zprávu, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

BOTTICELLI, s.r.o.
Patříme mezi 5 největších agentur v oblasti Public Relations, pracujeme pro zhruba 60 stálých klientů. I když v oboru patříme mezi největší firmy, podle počtu lidí se řadíme s cca 45 stálými zaměstnanci k menším firmám s rodinnou atmosférou. Jsme orientováni na výkon a výsledek, naši zaměstnanci nechodí jen do práce, ale pracují na 100% ke spokojenosti našich klientů. I proto jsou naši zaměstnanci dobře finančně ohodnoceni.

Společnost
Botticelli,spol. s r.o.
Adresa
Nad spádem 640/18, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Média, reklama a PR, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Project Manager, Webdesigner, Kreativec
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel