Personal fabric – agentura práce, a.s.

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Náborář - administrativní pracovník

Do našeho týmu hledáme přátelskou kolegyni s dobrými komunikačními dovednostmi a příjemným vystupováním.

Co od Tebe očekáváme:

* Středoškolské vzdělání s maturitou

* Chuť pracovat a učit se novým věcem

*Výbornou znalost českého jazyka (gramatika, stylistika, orientace v textu)

* Výhodou znalost polštiny (tvorba textů - inzerce)

* Praxe v oblasti personalistiky nebo agenturního zaměstnávání výhodou (interní HR, personální agentura apod.)

* Příjemné vystupování a psychickou odolnost - každodenní komunikace s uchazeči o zaměstnání

* Znalost práce na PC, MS Office

* Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

* Práci v perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí

* Hlavní pracovní poměr

* Motivující mzdové ohodnocení s množstvím benefitů (příspěvek na letní a zimní dovolenou, 13. plat, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění)

* 25 dní dovolené

* Občerstvení na pracovišti

* Mobilní telefon i pro soukromé účely

* Přátelský kolektiv :)

Náplň práce:

* Aktivní vyhledávání a výběr zaměstnanců převážně na dělnické pozice

* Každodenní telefonická komunikace s uchazeči o zaměstnání

* Zpracování související administrativy a dokumentů

* Plánování a koordinace činností dle požadavků klienta

* Pohovory, jednání se zájemci, sepisování smluv

* Práce s interní databází, správa webových stránek

* Tvorba propagačních textů a materiálů

* Vytváření a správa inzerce na pracovních portálech, tipy na novou inzerci a propagaci

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a třeba se uvidíme u osobního pohovoru :)

Společnost
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Adresa
Chopinova 483/8, Ostrava – Přívoz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Personal fabric - agentura práce, a.s., Viola Demhasajová
Chopinova 483/8, 70200 Ostrava – Přívoz, Česká republika
+420 797 978 299, 800 880 810