Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy (ÚJOP UK) je předním univerzitním pracovištěm v oblasti výuky a testování češtiny jako cizího jazyka. ÚJOP UK se zabývá jazykovou a odbornou přípravou českých a cizojazyčných studentů ke studiu na vysokých školách, nabízí intenzivní, přípravné a individuální kurzy češtiny pro cizince, testuje, provádí certifikované zkoušky a uděluje mezinárodně uznávané certifikáty.

ŘEDITEL/KA STŘEDISKA_UNIVERZITA KARLOVA_ÚJOP_Poděbrady

Pro naše zavedené studijní středisko v Poděbradech hledáme nového kolegu/kolegyni do jeho vedení na pozici

ředitele/ředitelky studijního střediska Poděbrady

Požadujeme :

- VŠ vzdělání

- prokazatelné manažerské dovednosti (min. 5 let praxe ve vedoucí pozici)

- pracovní zkušenost v oblasti vzdělávání výhodou (ideálně vč. přímých zkušeností s výukou)

- pracovní zkušenosti z oblasti obchodu/marketingu výhodou

- znalost Aj min. na úrovni B2 podmínkou, další jazyk velkou výhodou (ruský nebo čínský jazyk)

- znalost MS Office a orientace v sociálních médiích

- vysoké pracovní nasazení, organizační, komunikační a řídící dovednosti

- morální a občanská bezúhonnost

- odolnost vůči stresu

- nástup : dle dohody

Nabízíme :

- zázemí nejstaršího akademického pracoviště v ČR

- jedinečné multikulturní pracovní prostředí studijního střediska v Poděbradech

- pracovní poměr a rozsah pracovní doby : 40 hodin/ týden

- možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

- mobilní telefon, notebook

- pružnou pracovní dobu, stravenky, 5 týdnů dovolené, Multisportkartu a využívání benefitního programu pro zaměstnance UK

Náplň práce ředitele studijního střediska :

- řídí, koordinuje a kontroluje vzdělávací a provozní činnost studijního střediska

- řídí a motivuje tým akademických, administrativních a provozních zaměstnanců

- podílí se na přípravě studijních plánů, harmonogramů studia, testů a zkoušek

- podílí se na tvorbě obchodních a marketingových aktivit střediska

- zodpovídá za účelné hospodaření střediska

- kontroluje dodržování nastavených vnitřních procesů a interních předpisů

- reprezentuje středisko na jednáních se stálými i potenciálními obchodními partnery a klienty

- usiluje o celkové zvyšování prosperity a úrovně aktivit střediska a vytváří podmínky pro jejich realizaci

V případě, že splňujete dané požadavky a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete, prosím, váš životopis/CV v českém a anglickém jazyce prostřednictvím jobs.cz. Těšíme se na vaše CV a děkujeme za váš zájem!

Společnost
Univerzita Karlova - Ústav jazykové a odborné přípravy
Adresa
Jiřího náměstí 1/8, Poděbrady – Poděbrady I
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Vzdělávání a školství, Výkonný ředitel, Ředitel instituce, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Univerzita Karlova, Ústav jazykové a odborné přípravy, Mgr. Michaela Malechová
Vratislavova 29/10, 12800 Praha 2 – Vyšehrad, Česká republika
+420 224 990 418