Skupina Mikenopa je specializovaným dodavatelem vyspělých komunikačních technologií a služeb pro hotely. Aktuálně působíme po celé Evropě, Turecku a Ruské federaci. Patříme mezi několik certifikovaných evropských dodavatelů pro hotelové řetězce Marriott, Hilton, Rezidor, IHG. Vice na www.mikenopa.com.

ICT Specialist

Co vás čeká

  • Práce s nejnovějšími technologiemi.
  • Exotické služební cesty na Maledivy.

Profil pozice a náplň práce

  • Správa Microsoft systémů, které společnosti používají.
  • Správa Vmware prostředí.
  • Správa hotelových systémů, které společnosti používají.
  • Správa datových síti.
  • Kontrola záloh a monitoringu.
  • Implementace nových projektů.
  • Každodenní komunikace v anglickém jazyce.

Odborné znalosti

  • Komunikativní dovednosti v angličtině slovem a písmem na úrovní B2.
  • Především samostatnost a spolehlivost.
  • Připravenost pracovat pro hotelové klienty.
  • Příjemné vystupování, osobnost které nechybí elán.
  • Správa Windows Server 2012 R2 a novejší výhodou.
  • Správa Active Directory, DHCP, DNS.
  • Administrátorská úroveň Win 7/8/10.
  • Správa Office 2013 a novejší.
  • Základní znalost v konfiguraci switchů (Cisco, HP) a wi-fi zařízení (Ruckus, Ubiquiti).

Nabízime

  • Práci v zahraničí.
  • Práci s nejmodernějšími IT technologiemi.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Přátelský kolektiv pracovitých lidí.
  • Samostatnou práci.
  • Nástup možný ihneď.
  • Služební notebook a mobil.

Požadujeme

  • Práci na OSVČ
  • Chuť se učit novým věcem
  • Reprezentativní vystupování

Společnost
Mikenopa a.s.
Adresa
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mikenopa a.s., Marco Šimonek
735 175 051