Zajímáte se o mobilní telefony, příslušenství a produkty chytré domácnosti? Baví vás výzvy, nebojíte se zodpovědnosti a jste týmový hráč? Staňte se členem Witty Trade rodiny, která je autorizovaným dovozcem značek Xiaomi, Cubot, Doogee a mnoho dalších.

Produktový manažer

Co bude Vaším úkolem?

  • zodpovědnost za svěřené portfolium
  • podílení se na cenotvorbě a skladby produktového mixu
  • zvyšování prodejů (spolupráce s oddělením marketingu)
  • příprava strategie prodeje a její projednávání s key accounty
  • pravidelný benchmark trhu a navrhování řešení
  • zajišťování dostatečných skladových zásob svěřeného segmentu
  • přímý kontakt s nejvyšším vedením společnosti

Co od Vás očekáváme?

  • alespoň základní znalost Excelu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi v oboru
  • organizační schopnosti
  • profesionální vystupování
  • komunikativnost
  • týmového ducha
  • znalost produktů Xiaomi výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci v dynamicky rostoucí společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní notebook a služební telefon
  • systém firemních benefitů (stravenky, MultiSport, Relax Days a mnoho dalších)
  • nástup možný po dohodě

Společnost
Witty Trade s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel