Servisní technik

Servisní technik (výpočetní technika)

Náplň práce

- Diagnostika dle popisu závady

- Výměna defektních komponent

- Instalace SW a operačních systémů

- Evidence průběhu opravy

Požadujeme

- Minimálně středoškolské vzdělání

- Alespoň základní orientaci v současné oblasti HW

- Minimálně uživatelskou znalost OS Windows

- Manuální zručnost

- Aktivní zájem o práci, kolektivního ducha

- Odpovědnost, flexibilitu a odolnost vůči stresu

- Trestní bezúhonnost

- Základní znalosti anglického nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme

- Jednosměnný pracovní provoz

- Smlouvu na hlavní pracovní poměr

- Základní hodinovou mzdu v závislosti na Vašich znalostech a dosavadní praxi

- Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti

- Smíšený kolektiv, náborový příspěvek 2500 Kč

- Moderní pracovní prostředí

- Po zapracování motivační systém odměn v závislosti na pracovním výkonu

- Příspěvek na stravování formou stravenek, hradí v plné výši zaměstnavatel, hodnotu stravenky lze

uplatnit na celý oběd - polévka, hlavní jídlo, zákusek, pití

- Navýšení dovolené v závislosti na délce působení ve společnosti - 20+5

- Možnost parkování v areálu

- Autobusový spoj 452, zastávka Libouchec, Knínice rozcestí 1.0

Doplňující informace

- Nástup možný ihned

- Místo výkonu je v Technologickém parku Nupharo

Společnost
van Eupen Repair Czech s.r.o.
Adresa
Libouchec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Základní) nebo Angličtina (Základní)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Elektrotechnik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.