Hosting nás baví a děláme ho lépe. Nabízíme spolehlivé, bezpečné a vysoce dostupné služby pro webové stránky všech velikostí. Odlišujeme se precizní zákaznickou podporou a každý člen týmu u nás profesně roste. Jsme #lepsi_hosting

Zákaznická podpora webhostingu

Hledáme posilu do našeho týmu technické podpory zákazníkům.

Baví Tě komunikace s lidmi a moderní technologie? Pak hledáme právě Tebe! Přidej se do našeho týmu a zjisti, proč máme ty nejspokojenější zákazníky široko daleko.

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí,
  • stabilní práci na plný úvazek,
  • 5 sickdays, stravenky, mobilní tarif a další benefity,
  • prémie za dosažené cíle,
  • školení a individuální rozvoj,
  • skvělý pocit z dobře odvedené práce.

Očekáváme

  • prozákaznický přístup,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • samostatnost a odpovědnost,
  • povědomí o OpenSource aplikacích (WordPress, Drupal, ...),
  • alespoň základní znalost AJ,
  • znalost PHP a UNIX/Linux výhodou.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky (90% textová, 10% telefonická),
  • pomoc zákazníkům webhostingu,
  • spolupráce s techniky, administrátory, programátory,
  • směnný provoz,
  • možnosti postupu několika směry (vyšší technická úroveň, Linux administrátor, programátor...).

Společnost
ONEbit webhosting
Adresa
Cejl 82/58, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zákaznický servis, Pracovník help desku, Pracovník back office, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.