Hledáme fyzioterapeuta, který doplní náš tým v zaběhnutém a osvědčeném fyzioterapeutickém centru. Sídlíme v Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa a nabízíme terapii funkčních poruch s využitím měkkých mobilizačních technik, elektroléčby a vodoléčby.

Náplň práce:

  • plnění ordinací dle individuálních dokladů na ambulanci
  • provádění fyzioterapie na lůžkových odděleních hospice
  • obsluha vodoléčby a elektroléčby

Požadavky:

  • odborná způsobilost dle zk. č. 96/2004 - fyzioterapeut
  • platné osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • pracovitost a chuť pracovat
  • schopnost empatii

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr
  • práci v příjemném pracovním prostředí a výborném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • základnu v Rajhradě, kde je dobrá dostupnost vlakem, autobusem a autem
  • podpora kontinuálního vzdělávání v oboru

Nástup uvítáme co nejdříve nebo dle domluvy.

Pro bližší informace se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle: 547 232 223 - Mgr. Dvořáčková Lenka - fyzioterapie nebo 737 220 085 - p. Vybíralová Anežka, personální oddělení.

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Jiráskova 47, Rajhrad
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Fyzioterapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita Brno, Anežka Vybíralová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.