Náplň práce:

  • účtování přijatých faktur
  • účtování pokladních dokladů
  • přenos a zaúčtování bankovních výpisů do systému
  • zpracování podkladů pro měsíční DPH
  • příprava podkladů pro roční uzávěrkové práce

Požadujeme:

  • Znalosti, zkušenosti a praxe s podvojným účetnictvím
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Pokud máte zájem se dále kariérně rozvíjet a posouvat, podporujeme a hradíme další vzdělávání v plné výši (školení, semináře, kurzy).

nástup možný ihned, zaškolení v rámci 1 měsíce

Společnost
OUŘEDNÍK CENTRUM DVEŘÍ & PODLAH, maloobchod s.r.o.
Adresa
Řepice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OUŘEDNÍK CENTRUM DVEŘÍ & PODLAH, maloobchod s.r.o., Radek Ouředník
777 594 930