Jsme skupina investorů do různých aktiv, která aktuálně hledá kolegu/kolegyni pro posílení týmu spravující portfolio zajištěných pohledávek. Pohybujeme na trhu s pohledávkami již přes 10 let a můžeme tak nabídnout stabilní zázemí, jedinečné know how a zkušenosti.

Zkušený realitní nebo finanční makléř

Náplň práce:

  • analýza a stanovení strategií při řešení celého investičního případu
  • péče o stávající a novou klientelu
  • jednání s dlužníky z titulu neuhrazených hypotečních úvěrů
  • jednání s klienty, obchodními partnery, advokátními kancelářemi apod.
  • tržní ocenění zastavených nemovitostí, kontrola technického stavu nemovitostí
  • pravidelné vzdělávání
  • zodpovědnost za efektivní vyřešení portfolia

Požadavky:

  • znalost realitního a finančního trhu
  • právní povědomí, zejm. základní znalosti právních vztahů k nemovitostem výhodou
  • obchodní talent, schopnost analyzovat obchodní příležitosti
  • kreativita, komunikativnost, časová flexibilita, týmový duch
  • schopnost samostatného rozhodování
  • praxe min. 2 roky v obchodní činnosti, v realitní nebo finanční výhodou
  • ochota učit se novým věcem
  • MS Office, aktivní řidič. sk. B, trestní bezúhonnost
  • SŠ vzdělání s maturitou, příp. VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického nebo právního směru
  • komplexní znalost financování nemovitostí výhodou

Nabízíme:

  • náročnou práci za zajímavé ohodnocení (nejedná se o zprostředkování prodeje nemovitostí, nejedná se o vyhledávání nemovitostí k prodeji na trhu)
  • zázemí stabilní, prosperující společnosti rodinného typu v historickém centrum Prahy (Malá Strana)
  • portfolio klientů do správy a zajištění stálý přísun nové klientely
  • dlouhodobou perspektivu
  • fixní ohodnocení + prémie, po zapracování postupný nárůst
  • zaškolení
  • průběžné zvyšování kvalifikace

Společnost
G. P. Investments a.s.
Adresa
Hellichova 458/1, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel